Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16GB (N507T3-16D7-176068N)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2.300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16GB (N507T3-16D7-176068N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Inno3D Force RTX 5070 Ti X3 (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | N507T316D7176068N | 8886307700254 | VGAIN3NVD0129

924,60€
924,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 NVIDIA 16 GB GDDR7 | N507T3-16D7-176068N | 8886307700254

953,80€
953,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16384 MB GDDR7 ( N507T3 16D7 176068N N507T316D7176068N ) N507T3-16D7-176068N

990,00€
990,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 N507T316D7176068N

1 004,71€
1 009,70€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16 GB GDDR7 256bit videokarte N507T3-16D7-176068N

1 017,00€
1 017,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16GB GDDR7 DLSS4 (N507T3-16D7-176068N)

1 061,78€
1 061,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16GB GDDR7 DLSS4 (N507T3-16D7-176068N) N507T3-16D7-176068N

1 062,37€
1 062,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D Geforce RTX 5070 Ti X3 - graphics card - GeForce RTX 5070 Ti - 16 GB 8886307700254 (8886307700254) ( JOINEDIT88827185 )

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO 3D Videokarte Inno3D NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti X3 16GB GDDR7 N507T3-16D7-176068N

1 123,93€
1 123,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 NVIDIA 16 GB GDDR7 | N507T3-16D7-176068N | 8886307700254

1 250,13€
1 250,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.452 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G300 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 16GB (N507T3-16D7-176068N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































