Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5070 Twin X2 OC 12GB (N50702-12D7X-195064N)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5070 Twin X2 OC 12GB (N50702-12D7X-195064N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 | N50702-12D7X-195064N | 8886307700339 | VGAIN3NVD0133

622,65€
622,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Twin X2 OC 12GB GDDR7 DLSS4 videokarte (N50702-12D7X-195064N) | N50702-12D7X-195064N | 8886307700339 | VGAIN3NVD0133

634,65€
634,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA Inno3D GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 PCIe 5.0 N50702-12D7X-195064N

653,65€
658,64€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 12GB OC DLSS 4 N50702-12D7X-195064N

653,66€
653,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 ( N50702 12D7X 195064N ) video karte N50702-12D7X-195064N

665,00€
665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 | N50702-12D7X-195064N | 8886307700339 | VGAIN3NVD0133

668,08€
668,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Twin X2 OC 12GB GDDR7 192bit videokarte N50702-12D7X-195064N

681,99€
681,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC - graphics card - GeForce RTX 5070 - 12 GB 8886307700339 (8886307700339) ( JOINEDIT88836884 )

700,00€
700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 N50702-12D7X-195064N

711,40€
711,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 | N50702-12D7X-195064N | 8886307700339 | VGAIN3NVD0133

722,00€
728,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
INNO 3D Videokarte INNO3D - Grafikas karte - NVIDIA RTX 5070 TWIN X2 OC - N50702-12D7X-195064N - 12Go

774,11€
774,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 N50702-12D7X-195064N

902,69€
905,19€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P116 mm x G250 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5070 Twin X2 OC 12GB (N50702-12D7X-195064N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































