Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC 16GB (N506T2-16D7X-191073N)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 235 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC 16GB (N506T2-16D7X-191073N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 N506T2-16D7X-191073N

586,75€
591,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākā Kopējā Cena
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 | N506T2-16D7X-191073N | 8886307700681 | VGAIN3NVD0137

590,75€
590,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 | N506T2-16D7X-191073N | 8886307700681 | VGAIN3NVD0137

593,15€
593,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC, 16384 MB GDDR7 N506T2-16D7X-191073N

599,17€
599,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D RTX5060 TI Twin X2 OC 16GB GDDR7 HDMI 3xDP | N506T2-16D7X-191073N | 8886307700681 | VGAIN3NVD0137

602,15€
602,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 ( N506T2 16D7X 191073N ) video karte N506T2-16D7X-191073N

630,00€
630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Inno3D INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC, 16384 MB GDDR7 N506T2-16D7X-191073N

634,55€
634,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 | N506T2-16D7X-191073N | 8886307700681 | VGAIN3NVD0137

650,81€
650,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 N506T2-16D7X-191073N

674,60€
674,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 | N506T2-16D7X-191073N | 8886307700681 | VGAIN3NVD0137

688,00€
694,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 16GB TWIN X2 OC - graphics card - GeForce RTX 5060 Ti - 16 GB 8886307700681 (8886307700681) ( JOINEDIT88827115 )

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC NVIDIA 16 GB GDDR7 N506T2-16D7X-191073N

854,77€
857,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 235 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 602 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P116 mm x G250 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC 16GB (N506T2-16D7X-191073N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































