Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti White OC 16GB (90YV0MH6-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2.407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti White OC 16GB (90YV0MH6-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS GeForce RTX 5060 Ti DUAL OC WHITE 16GB DLSS 4 ( DUAL RTX5060TI O16G WHITE 90YV0MH6-M0NA00 ) video karte DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE

630,00€
630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS DUAL GeForce RTX 5060Ti 16GB DUAL-RTX5060Ti-O16G-WHITE graphics card GDDR7 DP/HDMI | 90YV0MH6-M0NA00 | 4711636179973

633,50€
633,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE | DUAL-RTX5060TI-O16G | 4711636179973 | 90YV0MH6-M0NA00

640,75€
640,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE
646,81€
651,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Videokarte ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 White OC Edition 90YV0MH6-M0NA00

680,81€
680,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics Card ASUS NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE
682,33€
685,23€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Asus GeForce RTX 5060 Ti Dual White OC 16GB GDDR7 128bit videokarte 90YV0MH6-M0NA00

682,65€
682,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE|DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE

686,81€
686,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE | DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE | 4711636179973

725,18€
725,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti White OC 16GB GDDR7 DLSS4 (DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE) 90YV0MH6-M0NA00

740,99€
740,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus VGA PCIE16 RTX5060TI 16GB/DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE | DUAL-RTX5060TI-O16G | 4711636179973

750,00€
756,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE

770,24€
772,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus VGA PCIE16 RTX5060TI 16GB/DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE

850,66€
853,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.632 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G229 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti White OC 16GB (90YV0MH6-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































