Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S 16GB (NE7507T019T2-GB2031U)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S 16GB (NE7507T019T2-GB2031U)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Palit Graphics card GeForce RTX 5070 Ti GAMING PRO-S 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI | NE7507T019T2-GB2031U | 4710562245523

928,20€
928,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti GAMING PRO-S 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI | NE7507T019T2-GB2031U | 4710562245523

940,15€
940,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2295 MHz|Triple slot Fansink|NE7507T019T2-GB2031U

946,24€
946,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Graphics card GeForce RTX 5070 Ti GAMING PRO-S 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI ( NE7507T019T2 GB2031U 4710562245523 537634 ) video karte NE7507T019T2-GB2031U

949,83€
949,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S NVIDIA 16 GB GDDR7 NE7507T019T2-GB2031U

972,06€
977,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics Card PALIT NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 256 bit PCIE 5.0 16x GPU 2295 MHz Triple slot Fansink NE7507T019T2-GB2031U NE7507T019T2-GB2031U

987,90€
987,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2295 MHz|Triple slot Fansink|NE7507T019T2-GB2031U NE7507T019T2-GB2031U

1 017,65€
1 017,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PALIT Graphics card GeForce RTX 5070 Ti GAMING PRO-S 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI | NE7507T019T2-GB2031U | 4710562245523 | KGPALN507588207

1 018,94€
1 018,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte PALIT - Grafiskā karte - GeForce RTX 5070 Ti - GamingPro-S - 16 GB

1 293,00€
1 293,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S NVIDIA 16 GB GDDR7 NE7507T019T2-GB2031U

1 556,73€
1 559,23€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 452 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P127,1 mm x G331,9 mm x A49,7 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8 960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S 16GB (NE7507T019T2-GB2031U)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































