Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB (NE7507TS19T2-GB2031U)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2.295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB (NE7507TS19T2-GB2031U)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U

859,81€
859,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card PALIT NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 2295 MHz 16 GB GDDR7 256 bit PCI Express 5.0 Active NE7507TS19T2-GB2031U

938,20€
938,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX5070 TI 16GB Palit GamingPro-S OC 16GB GDDR7 3 Fan | NE7507TS19T2-GB2031U | 4710562245516

949,45€
949,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U

952,51€
959,51€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Karta graficzna Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB GDDR7 DLSS4 (NE7507TS19T2-GB2031U) | NE7507TS19T2-GB2031U | 4710562245516

955,30€
955,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PALIT Graphics Card PALIT NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 2295 MHz NE7507TS19T2-GB2031U
956,77€
959,67€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U

960,00€
960,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U|NE7507TS19T2-GB2031U

966,05€
966,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U | NE7507TS19T2-GB2031U | 4710562245516

968,00€
974,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB GDDR7 DLSS4 (NE7507TS19T2-GB2031U) NE7507TS19T2-GB2031U

971,50€
971,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U

977,30€
977,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC NVIDIA 16 GB GDDR7 NE7507TS19T2-GB2031U

977,67€
982,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 256 Bit 7680 x 4320 Pixel PCI Express 5.0 ( NE7507TS19T2 GB2031U 4710562245516 537612 ) video karte NE7507TS19T2-GB2031U

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Palit Geforce Rtx 5070 Ti Gamingpro-s Oc Nvidia 16 Gb Gddr7

994,52€
994,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB GDDR7 256bit videokarte NE7507TS19T2-GB2031U

996,25€
996,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U NE7507TS19T2-GB2031U

1 000,57€
1 000,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U | NE7507TS19T2-GB2031U | 4710562245516

1 024,18€
1 024,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Karta graficzna Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB GDDR7 DLSS4 (NE7507TS19T2-GB2031U)

1 048,56€
1 048,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U

1 075,41€
1 077,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics Card-PALIT-NVIDIA-GeForce RTX 5070 Ti-2295 MHz-16 GB-GDDR7-256 bit-PCI Express 5.0-Active-NE7507TS19T2-GB2031U

1 080,05€
1 081,95€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
XpertVision Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC NVIDIA 16 GB GDDR7 537612

1 544,62€
1 547,12€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.482 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P127,10 mm x G331,90 mm x A49,70 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB (NE7507TS19T2-GB2031U)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















































