Ilustrācija var atšķirties
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 OC 32GB (90YV0LY0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5090
- GPU takts frekvence: 2 017 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 OC 32GB (90YV0LY0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus TUF Gaming TUF-RTX5090-O32G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5090 32 GB GDDR7 90YV0LY0-M0NA00

3 980,72€
3 980,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS TUF Gaming RTX 5090 32 GB GDDR7 PCIe 5.0 90YV0LY0-M0NA00
4 139,09€
4 144,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 OC 32GB GDDR7 DLSS4 (TUF-RTX5090-O32G-GAMING)

4 170,43€
4 170,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskā karte Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 OC 32GB GDDR7 DLSS4 (TUF-RTX5090-O32G-GAMING) | 90YV0LY0-M0NA00 | 4711387890325 | VGAASUNVD0906

4 185,45€
4 185,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5090 TUF GAMING OC 32GB GDDR7 videokarte 90YV0LY0-M0NA00

4 756,99€
4 756,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5090-O32G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5090 32 GB GDDR7 90YV0LY0-M0NA00

5 772,79€
5 775,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 017 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 550 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P146 mm x G348 mm x A72 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21 760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 OC 32GB (90YV0LY0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































