Ilustrācija var atšķirties
PowerColor Hellhound Spectral White Radeon RX 9070 XT 16GB (RX9070XT 16G-L/OC/WHITE)
Ražotājs: PowerColor
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU takts frekvence: 2.400 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
Ražotājs:
PowerColor
Populāri produkti
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Powercolor Karta graf. powercolor hellhound rx9070xt s wh 16gb RX9070XT 16G-L/OC/WHITE

777,55€
777,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color POWERCOLOR AMD Radeon RX 9070 XT Hellhound Spectral White OC 16GB GDDR6 Grafikkarte HDMI/3xDP | RX9070XT 16G-L/OC/WHITE | 4713436175940

794,00€
794,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color POWERCOLOR AMD Radeon RX 9070 XT Hellhound Spectral White OC 16GB GDDR6 graphics card HDMI/3xDP | RX9070XT 16G-L/OC/WHITE | 4713436175940 | 2E23-182

794,75€
794,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė PowerColor RX 9070 XT Hellhound Spectral White 16GB GDDR6 3 ventiliatoriai RX9070XT 16G-L/OC/WHITE

820,39€
825,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PowerColor Radeon RX 9070 XT Hellhound Spectral White OC 16GB GDDR6 256bit videokarte RX9070XT 16G-L/OC/WHITE

827,99€
827,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Powercolor Karta graficzna POWERCOLOR Hellhound Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 (RX9070XT 16G-L/OC/WHITE)

834,39€
834,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Hellhound Radeon RX 9070 XT Spectral White AMD 16 GB GDDR6 ( RX9070XT 16G L/OC/WHITE ) video karte RX9070XT 16G-L/OC/WHITE

845,00€
845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POWERCOLOR Hellhound Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6

861,43€
861,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Hellhound Radeon RX 9070 XT Spectral White AMD 16 GB GDDR6 | RX9070XT 16G-L/OC/WHITE | 4713436175940 | WLONONWCRJGCL

922,00€
922,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna POWERCOLOR Hellhound Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 (RX9070XT 16G-L/OC/WHITE) RX9070XT 16G-L/OC/WHITE

922,15€
922,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color PowerColor Hellhound Radeon RX 9070 XT Spectral White AMD 16 GB GDDR6 RX9070XT 16G-L/OC/WHITE

956,30€
956,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POWERCOLOR Radeon RX 9070 XT Hellhound Spectral White OC (weiß, RDNA4, GDDR6, 3x DisplayPort, 1x HDMI) | RX9070XT 16G-L/OC/WHITE | 4713436175940

1 002,82€
1 002,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Hellhound Radeon RX 9070 XT Spectral White AMD 16 GB GDDR6 RX9070XT 16G-L/OC/WHITE

1 241,50€
1 244,00€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED (balta) |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.400 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 3.010 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P128 mm x G327 mm x A49 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.096 |
Populāri produkti
Populāri produkti no PowerColor
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Powerline Adapter KitPowerslide skrituļslidasPoļu Mēbeles SekcijasPpr Cauruļu LodāmursPredator monitorsPremium klases suņu barībaPremium wokPretcelulīta Masāžas IerīcePriekšnama SkapjiProcesors i7Radeon RX6500XTRadeon Rx 6700 XtRX 6500 XTRX 7900 XTRX 6900 XTRX 5500 XTRX 5600 XTRx6700xtRx 7600XtRx 6800xt







































