Ilustrācija var atšķirties
PowerColor Reaper Radeon RX 9060 XT 16GB (RX9060XT 16G-A)
Ražotājs: PowerColor
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9060 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Reaper Radeon RX 9060 XT 16GB (RX9060XT 16G-A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PowerColor
Populāri produkti
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Powercolor Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A

413,69€
413,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A | RX9060XT 16G-A | 4713436175964 | VGAPOCATI0295

417,20€
417,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color PowerColor Radeon RX 9060 XT Reaper 16GB | RX9060XT 16G-A | 4713436175964

419,25€
419,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A ( RX9060XT 16G A RX9060 XT 16G-A ) video karte

435,00€
435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A

436,58€
441,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Grafikas karte PowerColor RX9060XT 16G-A VGAPOCATI0295

439,89€
439,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Radeon RX 9060 XT Reaper OC 16GB GDDR6 128bit videokarte RX9060XT 16G-A

450,49€
450,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A | RX9060XT 16G-A | 4713436175964 | VGAPOCATI0295

455,78€
455,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A 10767AD4D3CEE8D3A074552B70EE2496B2864EA1

465,84€
465,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Powercolor Karta graf. powercolor rx9060xt 16g-a

468,09€
468,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A RX9060XT 16G-A

473,00€
473,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card - PowerColor Radeon RX 9060 XT Reaper 16GB OC RX9060XT 16G-A (4713436175964) ( JOINEDIT87684573 )

480,00€
480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna POWERCOLOR Reaper Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 (RX9060XT 16G-A) RX9060XT 16G-A

513,44€
513,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. PowerColor RX9060XT 16G-A

599,60€
602,10€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3.230 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G220 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2.048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Reaper Radeon RX 9060 XT 16GB (RX9060XT 16G-A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no PowerColor
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Powerline Adapter KitPowerslide skrituļslidasPoļu Mēbeles SekcijasPpr Cauruļu LodāmursPredator monitorsPremium klases suņu barībaPremium wokPretcelulīta Masāžas IerīcePriekšnama SkapjiProcesors i7Radeon Rx 6700 XtRX 6500 XTRX 7900 XTRX 6900 XTRX 5500 XTRx6700xtRx 6800xtRadeon 6700 XTRadeon 5500 XTRadeon 6600 XT







































