Ilustrācija var atšķirties
PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 16GB (RX9070 16G-E/OC)
Ražotājs: PowerColor
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2.170 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 16GB (RX9070 16G-E/OC)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PowerColor
Populāri produkti
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Karta graf. PowerColor Red Devil RX9070 16G-E/OC RX9070 16G-E/OC (4713436175766) ( JOINEDIT80761734 )

855,00€
855,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2.170 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.700 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P132 mm x G340 mm x A69 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3.584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 16GB (RX9070 16G-E/OC)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no PowerColor
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Powerline Adapter KitPowerslide skrituļslidasPoļu Mēbeles SekcijasPpr Cauruļu LodāmursPredator monitorsPremium klases suņu barībaPremium wokPretcelulīta Masāžas IerīcePriekšnama SkapjiProcesors i7Radeon RX5700Radeon RX 560Radeon RX 6800Radeon RX 550Radeon 580 RxAMD Radeon RX 560AMD Radeon RX 580AMD Radeon RX 6600AMD Radeon RX550Radeon Rx 6700 Xt




























