Ilustrācija var atšķirties
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Gaming Edition 16GB (RX-96TSW16BQ)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9060 XT
- GPU takts frekvence: 1 900 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Gaming Edition 16GB (RX-96TSW16BQ)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP ( RX 96TSW16BQ ) video karte RX-96TSW16BQ

440,00€
440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX 9060 XT Swift 16GB OC | RX-96TSW16BQ | 0840191503214

444,65€
444,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Swift RX 9060XT OC 16GB | RX-96TSW16BQ | 0840191503214

452,30€
452,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Swift RX 9060XT OC 16GB RX-96TSW16BQ

465,76€
470,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Radeon RX 9060XT Swift Gaming OC 16GB GDDR6 128bit videokarte RX-96TSW16BQ

468,99€
468,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP RX-96TSW16BQ

476,63€
481,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP | RX-96TSW16BQ | 840191503214

479,99€
479,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Swift RX 9060XT OC 16GB RX-96TSW16BQ

489,80€
489,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX 9060 XT Swift 16GB OC RX-96TSW16BQ

496,44€
496,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP | RX-96TSW16BQ | 840191503214

498,00€
504,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Gaming Edition, 16384 MB GDDR6 | GCXF-167 | 0840191503214 | RX-96TSW16BQ

503,10€
503,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-96TSW16BQ RX-96TSW16BQ

509,31€
509,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Swift RX 9060XT OC 16GB RX-96TSW16BQ (0840191503214) ( JOINEDIT89688631 ) video karte

545,00€
545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP RX-96TSW16BQ

549,96€
552,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
XFX Radeon RX 9060 XT Swift 16GB OC | RX-96TSW16BQ | 840191503214 | GR-ATIP-XFX-314

555,83€
555,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | nav |
| GPU: | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 900 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 3 320 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P124 mm x G270 mm x A48 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Gaming Edition 16GB (RX-96TSW16BQ)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































