Ilustrācija var atšķirties
PowerColor Reaper Radeon RX 9070 16GB (RX9070 16G-A)
Ražotājs: PowerColor
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070
- GPU takts frekvence: 2.070 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Reaper Radeon RX 9070 16GB (RX9070 16G-A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PowerColor
Populāri produkti
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Power Color PowerColor Reaper AMD RX9070 16 GB GDDR6 graphics card | RX9070 16G-A | 4713436175780 | 2E23-17W

633,10€
633,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color POWERCOLOR AMD Radeon RX 9070 Reaper 16GB GDDR6 Grafikkarte HDMI/3xDP | RX9070 16G-A | 4713436175780

634,00€
634,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Reaper AMD RX9070 16 GB GDDR6 graphics card | RX9070 16G-A | 4713436175780

635,20€
635,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD PowerColor RX9070 16GB GDDR6 PCIe 5.0 3 ventiliatoriai RX9070 16G-A

637,95€
642,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Powercolor Karta graficzna POWERCOLOR Reaper Radeon RX 9070 16GB GDDR6 (RX9070 16G-A)

647,67€
647,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Reaper AMD RX9070 16 GB GDDR6 graphics card ( RX9070 16G A ) video karte RX9070 16G-A

665,00€
665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Radeon RX 9070 Reaper 16GB (black RDNA4 GDDR6 3x DisplayPort 1x HDMI 2.1) RX9070 16G-A (4713436175780) ( JOINEDIT87352285 ) video karte

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Radeon RX 9070 Reaper 16GB GDDR6 256bit videokarte RX9070 16G-A

737,09€
737,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Reaper Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 | RX9070 16G-A | 4713436175780 | WLONONWCRJGCH

737,47€
737,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POWERCOLOR Radeon RX 9070 Reaper 16GB (schwarz, RDNA4, GDDR6, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | RX9070 16G-A | 4713436175780

779,98€
779,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Power Color PowerColor Reaper AMD RX9070 16 GB GDDR6 graphics card RX9070 16G-A

803,20€
803,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas karte - PowerColor - Radeon RX 9070 - 16 GB - HDMI - PCI Express 4.0 x16

814,00€
814,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Reaper Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 RX9070 16G-A

994,83€
997,33€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.070 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.520 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P111 mm x G289 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3.584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Reaper Radeon RX 9070 16GB (RX9070 16G-A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no PowerColor
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Powerline Adapter KitPowerslide skrituļslidasPoļu Mēbeles SekcijasPpr Cauruļu LodāmursPredator monitorsPremium klases suņu barībaPremium wokPretcelulīta Masāžas IerīcePriekšnama SkapjiProcesors i7Radeon RX5700Radeon RX 560Radeon RX 6800Radeon RX 550Radeon 580 RxAMD Radeon RX 560AMD Radeon RX 580AMD Radeon RX 6600AMD Radeon RX550Radeon Rx 6700 Xt








































