Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Nitro+ Radeon RX 9060 XT 16GB (11350-01-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9060 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Nitro+ Radeon RX 9060 XT 16GB (11350-01-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAPPHIRE Radeon™ NITRO+ RX 9060 XT 16GB Grafikkarte DP/HDMI | 11350-01-20G | 4895106296619

470,45€
470,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9060 XT Nitro+ 16GB OC | 11350-01-20G | 4895106296619 | 2E01-7LE

471,45€
471,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G

482,98€
482,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. SAPPHIRE NITRO+ RX 9060 XT GAMING OC 16 11350-01-20G

498,92€
503,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sapphire Graphics card Radeon RX 9060 XT NITRO+ 16GB GDDR6 128bit DP/2HDMI ( 11350 01 20G ) video karte 11350-01-20G

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Technology Graphics card Radeon RX 9060 XT NITRO+ 16GB GDDR6 128bit DP/2HDMI 11350-01-20G

506,41€
506,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Graphics card. SAPPHIRE NITRO+ RX 9060 XT GAMING OC 16 11350-01-20G

507,54€
507,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 128 bit PCIE 5.0 16x Triple slot Fansink 11350-01-20G

522,34€
522,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G|11350-01-20G

527,51€
527,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G

530,00€
537,00€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G | 11350-01-20G | 4895106296619

533,00€
539,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G

541,38€
544,38€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
Grafikas karte. SAPPHIRE NITRO+ RX 9060 XT GAMING OC 16 VGASAPATI0614

541,98€
541,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE NITRO+ AMD RADEON RX 9060 XT GAMING OC 16GB DUAL HDMI / DP 11350-01-20G

542,40€
542,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G

543,04€
543,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9060 XT Nitro+ OC 16GB GDDR6 128bit videokarte 11350-01-20G

549,99€
549,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Technology SAPPHIRE NITRO+ AMD RADEON RX 9060 XT | 11350-01-20G | 4895106296619 | KGSAPA906378103

552,35€
552,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Vaizdo korta Sapphire 11350-01-20G RADEON RX 9060 XT 16 GB GDDR6

559,00€
559,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G 11350-01-20G

559,82€
559,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. SAPPHIRE NITRO+ RX 9060 XT GAMING OC 16 | 11350-01-20G | 4895106296619 | VGASAPATI0614

562,11€
562,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE TECHNOLOGY Karta graficzna Radeon RX 9060 XT NITRO+ 16GB GDDR6 128bit DP/2HDMI 11350-01-20G

571,20€
571,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|11350-01-20G

593,68€
596,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Sapphire VGA PCIE16 RX9060XT 16GB GDDR6/NITRO+11350-01-20G

674,30€
676,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Graphics card. SAPPHIRE NITRO+ RX 9060 XT GAMING OC 16 11350-01-20G

738,41€
740,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Datoru piederumi Sapphire SAPPHIRE NITRO+ AMD RADEON RX 9060 XT 11350-01-20G

740,16€
742,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 162 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3.320 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P131 mm x G300 mm x A55,10 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2.048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Nitro+ Radeon RX 9060 XT 16GB (11350-01-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































