Ilustrācija var atšķirties
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT Gaming Edition 16GB (RX-97TMERCB9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT Gaming Edition 16GB (RX-97TMERCB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
RX 9070 XT 16GB XFX Mercury Gaming LED GDDR6 3 Fan | RX-97TMERCB9 | 840191502613

715,70€
715,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX-9070XT Mercury Gaming Edition 16GB GDDR6, 3xDP, HDMI, AMD RDNA 4 | RX-97TMERCB9 | 840191502613

716,75€
716,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Karta graficzna XFX Mercury Radeon RX 9070 XT Gaming 16GB GDDR6 (RX-97TMERCB9)

722,48€
722,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskā karte XFX Mercury Radeon RX 9070 XT Gaming 16GB GDDR6 (RX-97TMERCB9) | RX-97TMERCB9 | 840191502613

728,10€
728,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP AMD RDNA 4 ( RX 97TMERCB9 ) video karte RX-97TMERCB9

795,00€
795,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX 9070 XT Mercury Gaming 16GB GDDR6 256bit videokarte RX-97TMERCB9

799,62€
799,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-97TMERCB9 RX-97TMERCB9

801,69€
801,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT 16GB GDDR6 256-bit HDMI 3x DP | RX-97TMERCB9 | 840191502613

821,65€
821,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD XFX RX-97TMERCB9 MERCURY RX 7900XT 16GB GDDR6 LED

822,11€
827,10€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT 16GB GDDR6 256-bit HDMI 3x DP | RX-97TMERCB9 | 840191502613

851,00€
857,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT 16GB GDDR6 256-bit HDMI 3x DP RX-97TMERCB9

941,02€
943,52€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED (balta) |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.970 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P155 mm x G360 mm x A72 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT Gaming Edition 16GB (RX-97TMERCB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































