Ilustrācija var atšķirties
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT OC Gaming Edition with RGB 16GB (RX-97TRGBBB9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU takts frekvence: 1 870 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT OC Gaming Edition with RGB 16GB (RX-97TRGBBB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Graphics card. XFX Mercury RX 9070XT OC RGB 16 | 97TRGBBB9 | 840191502378

756,60€
756,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX 9070XT OC Gaming Mercury 16GB GDDR6 HDMI 3xDP | 97TRGBBB9 | 840191502378

767,10€
767,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX AMD Radeon RX 9070XT MERCURY Gaming RGB 16GB OC GDDR6 Black ( RX 97TRGBBB9 ) video karte RX-97TRGBBB9

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė XFX Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 OC Mercury Gaming RGB 97TRGBBB9

792,23€
797,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Graphics card. XFX Mercury RX 9070XT OC RGB 16 RX-97TRGBBB9

800,77€
800,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT OC Gaming Edition with RGB 16GB GDDR6, HDMI 3xDP RX-97TRGBBB9

802,51€
807,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT OC Gaming Edition with RGB 16GB GDDR6, HDMI 3xDP | RX-97TRGBBB9 | 840191502378

802,51€
802,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB videokarte RX-97TRGBBB9

809,95€
809,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė XFX Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 OC Mercury Gaming RGB | 97TRGBBB9 | 840191502378 | 2520080

811,55€
811,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Mercury RX 9070XT OC RGB 16 97TRGBBB9

817,90€
817,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT OC Gaming Edition with RGB 16GB GDDR6, HDMI 3xDP | RX-97TRGBBB9 | 840191502378

833,00€
839,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Karta graficzna XFX Mercury Radeon RX 9070 XT OC Gaming RGB 16GB GDDR6 (RX-97TRGBBB9) 97TRGBBB9

840,04€
840,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-97TRGBBB9 RX-97TRGBBB9

846,78€
846,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT OC Gaming Edition with RGB 16GB GDDR6, HDMI 3xDP RX-97TRGBBB9

924,71€
927,21€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
XFX Radeon RX 9070 XT OC Mercury RGB (black, RDNA4, GDDR6, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) RX-97TRGBBB9

967,60€
967,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte XFX Mercury Radeon RX 9070 XT OC Spēļu RGB 16GB GDDR6 RX-97TRGBBB9

1 023,00€
1 023,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Mercury RX 9070XT OC RGB 16 RX-97TRGBBB9

1 173,30€
1 175,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 870 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 3 100 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P155 mm x G360 mm x A72 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT OC Gaming Edition with RGB 16GB (RX-97TRGBBB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































