Ilustrācija var atšķirties
XFX Radeon RX 7900 XT 20GB (RX-79TMBABF9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU: Navi 31 XT (RDNA 3)
- GPU takts frekvence: 1.500 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 20 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Radeon RX 7900 XT 20GB (RX-79TMBABF9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Radeon RX 7900 XT 20G | RX-79TMBABF9 | 0840191500626

731,25€
731,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 (RX-79TMBABF9) | RX-79TMBABF9 | 840191500626

736,75€
736,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-79TMBABF9 graphics card AMD Radeon RX 7900 XT 20 GB GDDR6 | RX-79TMBABF9 | 840191500626

748,40€
748,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 (RX-79TMBABF9)

763,15€
763,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX 7900 XT Gaming 20GB GDDR6 320bit videokarte RX-79TMBABF9

763,99€
763,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Karta graf. xfx radeon rx 7900xt gaming 20gb RX-79TMBABF9

771,29€
771,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-79TMBABF9 graphics card AMD Radeon RX 7900 XT 20 GB GDDR6

795,94€
800,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Radeon RX 7900 XT 20G RX-79TMBABF9

837,20€
837,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 (RX-79TMBABF9) RX-79TMBABF9

841,74€
841,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX 7900XT GAMING 20GB GDDR6 HDMI 2xDP 1xUSB-C RX-79TMBABF9

1 106,56€
1 109,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte XFX Radeon RX 7900

1 169,00€
1 169,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 20 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 320 Bit |
| Maks. patēriņš: | 315 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | bez apgaismojuma |
| GPU: | Navi 31 XT (RDNA 3) |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1.500 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.400 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P112,70 mm x G276,40 mm x A51,25 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, DisplayPort caur USB, HDMI izeja, USB-C |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 5.376 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Radeon RX 7900 XT 20GB (RX-79TMBABF9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































