Ilustrācija var atšķirties
XFX Speedster QICK 319 Radeon RX 7700 XT Black Edition 12GB (RX-77TQICKB9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU takts frekvence: 1.785 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.250 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.7 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster QICK 319 Radeon RX 7700 XT Black Edition 12GB (RX-77TQICKB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Radeon RX-7700XT Speedster QICK 319 12GB/192bit GDDR6, 3xDP, HDMI | RX-77TQICKB9 | 840191502453

463,50€
463,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Speedster QICK 319 Radeon™ RX 7700 XT Black Edition 12GB GDDR6 192-bit HDMI 3x DP RX-77TQICKB9

512,00€
519,00€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Vaizdo plokštė AMD XFX RX77TQICKB9 12GB GDDR6 PCIe 4.0

608,21€
613,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.250 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 18.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 245 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1.785 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.276 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P130 mm x G335 mm x A52 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster QICK 319 Radeon RX 7700 XT Black Edition 12GB (RX-77TQICKB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































