Ilustrācija var atšķirties
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-96TS316B7)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9060 XT
- GPU takts frekvence: 1 900 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-96TS316B7)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC 3-FAN 16GB ( RX 96TS316B7 ) video karte RX-96TS316B7

455,00€
455,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC 3-FAN 16GB | RX-96TS316B7 | 0840191503412

455,80€
455,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition Grafikkarte 16GB GDDR6 DP/HDMI | RX-96TS316B7 | 0840191503412 | 84718000

458,05€
458,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC 3-FAN 16GB | RX-96TS316B7 | 840191503412

465,80€
465,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB RX-96TS316B7

471,82€
476,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX AMD Radeon RX 9060 XT Gaming OC 16GB GDDR6 128bit black videokarte RX-96TS316B7

489,49€
489,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP RX-96TS316B7

494,76€
499,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC 3-FAN 16GB | RX-96TS316B7 | 840191503412

494,76€
494,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC 3-FAN 16GB RX-96TS316B7

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition, 16384 MB GDDR6 | GCXF-169 | 0840191503412 | RX-96TS316B7

511,20€
511,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-96TS316B7 RX-96TS316B7

512,94€
512,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP | RX-96TS316B7 | 840191503412

513,00€
519,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
XFX Radeon RX 9060 XT Swift Triple Fan 16GB OC RX-96TS316B7

530,40€
530,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP RX-96TS316B7

569,75€
572,25€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB RX-96TS316B7 (0840191503412) ( JOINEDIT90090906 ) video karte

595,00€
595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB | RX-96TS316B7 | 0840191503412 | WLONONWCRMONK

598,31€
598,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte XFX Swift 9060 XT Spēļu OC Trīs ventilatoru 16GB GDDR6

619,00€
619,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB RX-96TS316B7

786,72€
789,22€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED (balta) |
| GPU: | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 900 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 3 320 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P124 mm x G290 mm x A49 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-96TS316B7)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































