Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 12GB (NE75070019K9-GB2050S)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 325 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 12GB (NE75070019K9-GB2050S)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Palit Nvidia GeForce RTX 5070 Infinity 3 12GB GDDR7 ( NE75070019K9 GB2050S 4710562245097 ) NE75070019K9-GB2050S

630,00€
630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA Palit GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit PCIE 5.0 NE75070019K9-GB2050S

630,62€
635,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Palit Graphics card GeForce RTX 5070 INFINITY 3 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI | NE75070019K9-GB2050S | 4710562245097

633,50€
633,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA Palit GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit PCIE 5.0 | NE75070019K9-GB2050S | 4710562245097 | NE75070019K9-GB2050S

640,75€
640,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 NVIDIA 12 GB GDDR7 NE75070019K9-GB2050S

646,45€
646,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 12GB GDDR7 | NE75070019K9-GB2050S | 4710562245097 | KGPALN507488003

686,23€
686,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|NE75070019K9-GB2050S

689,00€
689,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 12 GB GDDR7

698,99€
698,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 12GB GDDR7 NE75070019K9-GB2050S

710,96€
710,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RTX5070 12GB GDDR7/NE75070019K9-GB2050S PALIT NE75070019K9-GB2050S

725,40€
725,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 12GB GDDR7 | NE75070019K9-GB2050S | 4710562245097 | VGAPALNVD0500

742,00€
748,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 NVIDIA 12 GB GDDR7 NE75070019K9-GB2050S

924,97€
927,47€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 325 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 512 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P116,6 mm x G291,9 mm x A41,3 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 12GB (NE75070019K9-GB2050S)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































