Ilustrācija var atšķirties
ASUS GT1030-SL-2G-BRK 2GB PCIe
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 3.0 x16
- GPU: GP108-300-A1
- GPU takts frekvence: 1 228 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Atmiņas tips: GDDR5
- Atmiņas takts frekvence: 1 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS GT1030-SL-2G-BRK 2GB PCIe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
32 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS GeForce reg; GT 1030 2G ( GT1030 SL 2G BRK ) video karte GT1030-SL-2G-BRK

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus GT1030-SL-2G-BRK NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 1030, GDDR5, PCI Express 3.0, Processor frequency 1506 MHz, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 6008 MHz 90YV0AT0-M0NA00

131,33€
133,83€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR5 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 6 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 64 Bit |
| Maks. patēriņš: | 50 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| GPU: | GP108-300-A1 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 228 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|
| PCIe 3.0 x16 |
| Savienojumi: | DVI-D (Single Link), HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.4 (DX 12.1) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 384 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS GT1030-SL-2G-BRK 2GB PCIe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























