Ilustrācija var atšķirties
ASUS PH-GT1030-O2G 2GB PCIe
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 3.0 x16
- GPU takts frekvence: 1.278 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 2 GB
- Atmiņas tips: GDDR5
- Atmiņas takts frekvence: 1.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.4 (DX 12.1)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS PH-GT1030-O2G 2GB PCIe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Karta graficzna Asus Phoenix GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR5 (PH-GT1030-O2G)

129,39€
129,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 2 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR5 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 6.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 64 Bit |
| Maks. patēriņš: | 30 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1.278 MHz |
|---|---|
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| PCIe 3.0 x16 |
| Savienojumi: | DVI, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.4 (DX 12.1) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 384 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS PH-GT1030-O2G 2GB PCIe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























