Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5080 Aero OC SFF 16GB (GV-N5080AERO OC-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 620 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5080 Aero OC SFF 16GB (GV-N5080AERO OC-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | Memory clock speed 2730 MHz | GV-N5080AERO OC-16GD | 4719331355555

1 363,30€
1 363,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G Grafikkarte HDMI/DP | GV-N5080AERO OC-16GD | 4719331355555

1 397,90€
1 397,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA GIGABYTE GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 256bit PCIE 5.0 GV-N5080AERO OC-16GD 1.0

1 399,00€
1 403,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G ( GV N5080AERO OC 16GD GV-N5080AERO OC-16GD 1.0 ) video karte

1 415,00€
1 415,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G NVIDIA 16 GB GDDR7 GV-N5080AERO OC-16GD

1 430,28€
1 430,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | Memory clock speed 2730 MHz|GV-N5080AERO OC-16GD

1 450,08€
1 450,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 256 bit PCIE 5.0 16x GPU 2617 MHz Dual Slot Fansink GV-N5080AEROOC-16GD1.0 GV-N5080AERO OC-16GD 1.0

1 455,84€
1 455,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC SFF | GV-N5080AERO OC-16GD 1.0 | 4719331355555

1 473,67€
1 473,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2617 MHz|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|GV-N5080AEROOC-16GD1.0 GV-N5080AERO OC-16GD 1.0

1 478,04€
1 485,04€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
GIGABYTE Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 GV-N5080AERO OC-16GD 1.0
1 484,67€
1 487,57€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2617 MHz|Dual Slot Fansink|GV-N5080AEROOC-16GD1.0|GV-N5080AERO OC-16GD 1.0

1 499,08€
1 499,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | GDDR7 | HDMI portu skaits 1 | PCI-E 5.0 | Atmiņas pulksteņa ātrums 2730 MHz

1 501,18€
1 501,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2617 MHz|Dual Slot Fansink|GV-N5080AEROOC-16GD1.0

1 501,92€
1 501,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16GB | GV-N5080AERO OC-16GD 1.0 | 4719331355555

1 503,00€
1 509,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2617 MHz|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|GV-N5080AEROOC-16GD1.0

1 529,00€
1 529,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G - graphics card - GeForce RTX 5080 - 16 GB 4719331355555 (4719331355555) ( JOINEDIT88838340 )

1 535,00€
1 535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2730MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N5080AERO OC-16GD | GV-N5080AERO OC-16GD | 4719331355555 | GR-GFP-GA-0639

1 607,42€
1 607,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2617 MHz|Dual Slot Fansink|GV-N5080AEROOC-16GD1.0 GV-N5080AERO OC-16GD 1.0

1 667,09€
1 669,59€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC SFF GV-N5080AERO OC-16GD

1 697,92€
1 700,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte Gigabaits GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G 1 GV-N5080AERO OC-16GD

1 704,02€
1 704,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafisk karte - GIGABYTE - GeForce RTX 5080 AERO OC SFF - 16 GB

1 846,00€
1 846,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | Memory clock speed 2730 MHz GV-N5080AERO OC-16GD

1 739,68€
1 742,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | Memory clock speed 2730 MHz GV-N5080AERO OC-16GD

1 841,79€
1 844,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte GeForce RTX5080 AERO OC SFF Grafiska karte 16G / GDDR7 / 256bit PCIe 5.0

1 979,40€
1 981,90€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2730MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N5080AERO OC-16GD

2 039,18€
2 041,68€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 620 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 730 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G304 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5080 Aero OC SFF 16GB (GV-N5080AERO OC-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













































