Ilustrācija var atšķirties
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro 16GB (C50803-16D7X-1760FBP)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2.295 MHz
- GPU dzesēšana: Ūdens dzesēšana
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro 16GB (C50803-16D7X-1760FBP)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Inno3D RTX5080 iChill Frostbite Pro 16GB GDDR7 HDMI 3xDP ( C50803 16D7X 1760FBP 547786 ) video karte C50803-16D7X-1760FBP

1 545,00€
1 545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 | C50803-16D7X-1760FBP | 8886307701602 | 84733080

1 569,75€
1 569,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 C50803-16D7X-1760FBP

1 591,59€
1 596,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 | C50803-16D7X-1760FBP | 8886307701602

1 596,80€
1 596,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D RTX5080 ICHILL FROSTBITE PRO 16GB GDDR7 retail | C50803-16D7X-1760FBP | 8886307701602

1 616,65€
1 616,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 | GCI3-321 | 8886307701602 | C50803-16D7X-1760FBP

1 623,05€
1 623,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO 3D Videokarte INNO3D iChill GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 Reflex 2 RTX AI DLSS4

1 662,50€
1 662,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 C50803-16D7X-1760FBP

1 700,32€
1 700,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 C50803-16D7X-1760FBP

1 722,40€
1 722,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5080 iCHILL Frostbite Pro 16384 MB GDDR7 C50803-16D7X-1760FBP (8886307701602) ( JOINEDIT89105233 )

1 725,00€
1 725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskā karte Inno3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro 16 GB GDDR7 | C50803-16D7X-1760FBP

1 743,45€
1 743,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D RTX5080 ICHILL FROSTBITE PRO 16GB GDDR7 retail C50803-16D7X-1760FBP

1 748,14€
1 748,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 | C50803-16D7X-1760FBP | 8886307701602 | WLONONWCROOYN

1 782,59€
1 782,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro NVIDIA 16 GB GDDR7 547786

2 419,30€
2 421,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
VGA Inno3D RTX5080 16GB ICHILL X3 FROSTBITE PRO 8886307701602 (8886307701602) ( JOINEDIT88827190 )

1 805,00€
1 805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.617 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ūdens dzesēšana |
| Slotu platums: | Viena slota |
|---|---|
| Izmēri: | P110 mm x G187 mm x A20 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10.752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 Frostbite Pro 16GB (C50803-16D7X-1760FBP)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































