Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB (V535-006R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB (V535-006R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB videokarte V535-006R

699,99€
699,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5060 Ti 16GB MSI Gaming GDDR7 | GeForce RTX 5060 Ti 16G GAMING OC | 4711377335720

765,95€
765,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB GDDR7 DLSS4 | GeForce RTX 5060 Ti 16G GAMING OC | 4711377335720

767,05€
767,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskā karte MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB GDDR7 DLSS4 | GeForce RTX 5060 Ti 16G GAMING OC | 4711377335720

776,55€
776,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16384 MB GDDR7 ( V535 006R GEFORCE RTX 5060 TI 16G GAMING OC ) V535-006R

810,00€
810,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 662 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P135 mm x G247 mm x A51 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB (V535-006R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































