Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB (90YV0MH0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB (90YV0MH0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
24 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS DUAL-RTX5060TI-O16G | Asus|90YV0MH0-M0NA00

448,79€
448,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 | 90YV0MH0-M0NA00 | 4711387994306 | VGAASUNVD0919

584,85€
584,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0MH0-M0NA00

587,83€
587,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0MH0-M0NA00

591,63€
598,63€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 Ti OC DUAL-RTX5060TI-O16G 16GB GDDR7 Grafikkarte, HDMI 3xDP | 90YV0MH0-M0NA00 | 4711387994306 | VGAASUNVD0919

596,10€
596,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0|90YV0MH0-M0NA00

602,37€
602,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 ( 90YV0MH0 M0NA00 DUAL-RTX5060TI-O16G ) video karte 90YV0MH0-M0NA00

610,00€
610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics Card ASUS NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 DUAL-RTX5060TI-O16G
614,97€
617,87€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MH0-M0NA00

622,00€
622,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MH0-M0NA00

624,85€
629,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 | 90YV0MH0-M0NA00 | 4711387994306 | 90YV0MH0-M0NA00

624,95€
624,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MH0-M0NA00

639,48€
639,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS DUAL RTX 5060 TI OC 16GB | 90YV0MH0-M0NA00 | 4711387994306

640,21€
640,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS DUAL RTX 5060 TI OC 16GB 90YV0MH0-M0NA00

655,48€
655,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 DUAL-RTX5060TI-O16G

660,87€
660,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|DUAL-RTX5060TI-O16G | DUAL-RTX5060TI-O16G | 4711387994306

675,00€
681,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
ASUS DUAL- RTX5060TI-O16G 90YV0MH0-M0NA00

698,41€
698,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Asus RTX5060TI 16GB Dual O16G 4711387994306 (4711387994306) ( JOINEDIT88598340 )

700,00€
700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|DUAL-RTX5060TI-O16G

742,06€
744,56€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0MH0-M0NA00

762,14€
764,64€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti OC izdevums 16 GB GDDR7 90YV0MH0-M0NA00

798,00€
798,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|DUAL-RTX5060TI-O16G|DUAL-RTX5060TI-O16G

619,00€
619,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus DUAL-RTX5060TI-O16G | 90YV0MH0-M0NA00

762,62€
765,12€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|DUAL-RTX5060TI-O16G

765,34€
767,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 632 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G229 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB (90YV0MH0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












































