Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5070 Ti Overclocked Triple Fan Plus 16GB (VCG5071T16TFXPB1-O)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 Ti Overclocked Triple Fan Plus 16GB (VCG5071T16TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
PNY GeForce RTX5070 Ti+ OC 16GB VCG5071T16TFXPB1-O Graphics Card | VCG5071T16TFXPB1-O | 751492797045 | KGPNYN507T16TOP

1 053,20€
1 053,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskā karte PNY GeForce RTX 5070 Ti Overclocked ar trīskāršu ventilatoru Plus 16GB GDDR7 DLSS4 (VCG5071T16TFXPB1-O) | VCG5071T16TFXPB1-O | 751492797045 | KGPNYN507T16TOP

1 077,50€
1 077,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GeForce RTX5070 Ti+ OC 16GB VCG5071T16TFXPB1-O Graphics Card | VCG5071T16TFXPB1-O | 751492797045 | KGPNYN507T16TOP

1 117,16€
1 117,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 Ti Triple Fan Plus 16GB GDDR7 256bit videokarte VCG5071T16TFXPB1-O

1 117,99€
1 117,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX5070 Ti+ OC 16GB VCG5071T16TFXPB1-O ( VCG5071T16TFXPB1 O ) video karte

1 120,00€
1 120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 Ti Plus (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | VCG5071T16TFXPB1-O | 4718006458096

1 125,20€
1 125,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX5070 Ti+ OC 16GB VCG5071T16TFXPB1-O VCG5071T16TFXPB1-O

1 154,53€
1 154,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies Karta graf. PNY 5070 Ti 16GB OC Triple Fan VCG5071T16TFXPB1-O

1 155,90€
1 155,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY 5070 Ti 16GB OC Triple Fan graphics card VCG5071T16TFXPB1-O

1 163,60€
1 168,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PNY GeForce RTX 5070 Ti Plus (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | VCG5071T16TFXPB1-O | 4718006458096

1 372,17€
1 372,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P137,7 mm x G328,4 mm x A59,7 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8 960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 Ti Overclocked Triple Fan Plus 16GB (VCG5071T16TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































