Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC 16GB (N507T3-16D7X-176068N)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2 300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC 16GB (N507T3-16D7X-176068N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Grafiskā karte Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC 16GB GDDR7 DLSS4 (N507T3-16D7X-176068N) | N507T3-16D7X-176068N | 8886307700247

951,40€
951,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card INNO3D N507T316D7X176068N nvidia geforce rtx 5070 ti 16 GB | N507T3-16D7X-176068N | 8886307700247

966,75€
966,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC 16384 MB GDDR7 ( N507T3 16D7X 176068N N507T316D7X176068N N507T3-16D7X-176068W ) N507T3-16D7X-176068N

1 000,00€
1 000,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC 16GB GDDR7 256bit videokarte N507T3-16D7X-176068N

1 029,49€
1 029,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 nVidia Grafikas Karte | N507T3-16D7X-176068W | 8886307700247

1 047,00€
1 053,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Vaizdo plokštė NVIDIA Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 N507T316D7X176068N

1 054,07€
1 059,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
INNO 3D Videokarte INNO3D - Grafikas karte - NVIDIA RTX 5070Ti X3 OC - N507T3-16D7X-176068N - 16Go

1 057,09€
1 057,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D N507T3-16D7X-176068N N507T3-16D7X-176068N

1 075,81€
1 075,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 nVidia Grafikas Karte | N507T3-16D7X-176068W | 8886307700247

1 118,21€
1 118,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC - graphics card - GeForce RTX 5070 Ti - 16 GB 8886307700247 (8886307700247) ( JOINEDIT88826172 )

1 135,00€
1 135,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 nVidia Grafikas Karte

1 323,94€
1 326,44€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 482 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G300 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8 960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC 16GB (N507T3-16D7X-176068N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































