Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC Edition 16GB (90YV0LX0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC Edition 16GB (90YV0LX0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Asus Graphics card GeForce RTX 5080 Prime OC 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI | 90YV0LX0-M0NA00 | 4711387837788

1 321,05€
1 321,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME GeForce RTX 5080 OC PRIME-RTX5080-O16G Grafikkarte 16GB GDDR7, 2xHDMI, 3xDP | 90YV0LX0-M0NA00 | 4711387837788

1 334,40€
1 334,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 90YV0LX0-M0NA00

1 405,00€
1 405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS PRIME-RTX5080-O16G 16GB GDDR7 256bit PCIE 5.0 90YV0LX0-M0NA00

1 442,28€
1 447,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Prime GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 graphics card 90YV0LX0-M0NA00

1 459,45€
1 459,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX 5080 O16G HDMI 3xDP | 90YV0LX0-M0NA00 | 4711387837788 | VGAASUNVD0901

1 469,52€
1 469,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 4711387837788 ( 90YV0LX0 M0NA00 PRIME-RTX5080-O16G ) video karte 90YV0LX0-M0NA00

1 470,00€
1 470,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus NVIDIA® PRIME GeForce RTX™ 5080 Spēļu videokarte OC 16GB GDDR7 | 90YV0LX0-M0NA00 | 4711387837788 | 100108203

1 471,45€
1 471,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 graphics card | 90YV0LX0-M0NA00 | 4711387837788 | VGAASUNVD0901

1 474,00€
1 480,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Asus Prime -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 PRIME-RTX5080-O16G

1 481,40€
1 481,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Asus RTX5080 16GB O16G-Prime 4711387837788 (4711387837788) ( JOINEDIT88596878 )

1 505,00€
1 505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX 5080 O16G HDMI 3xDP|90YV0LX0-M0NA00

1 520,11€
1 520,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX 5080 O16G HDMI 3xDP 90YV0LX0-M0NA00

1 540,17€
1 540,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics Card ASUS NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 PRIME-RTX5080-O16G
1 547,17€
1 550,07€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|1xHDMI|3xDisplayPort|PRIME-RTX5080-O16G|PRIME-RTX5080-O16G

1 562,18€
1 562,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX5080 OC 16GB/256-bit GDDR7 2xHDMI 3xDP | 90YV0LX0-M0NA00 | 4711387837788

1 624,70€
1 624,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte ASUS PRIME GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition 90YV0LX0-M0NA00

1 695,75€
1 695,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX 5080 O16G HDMI 3xDP 90YV0LX0-M0NA00

1 710,81€
1 713,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics Card-ASUS-NVIDIA GeForce RTX 5080-16 GB-GDDR7-256 bit-PCIE 5.0 16x-1xHDMI-3xDisplayPort-PRIME-RTX5080-O16G

1 731,44€
1 733,34€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|1xHDMI|3xDisplayPort|PRIME-RTX5080-O16G

1 737,15€
1 739,65€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Datoru piederumi Asus ASUS PRIME RTX 5080 O16G HDMI 3xDP 90YV0LX0-M0NA00

1 853,19€
1 855,69€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|1xHDMI|3xDisplayPort|PRIME-RTX5080-O16G

1 917,34€
1 919,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 graphics card 90YV0LX0-M0NA00

1 992,69€
1 995,19€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 620 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G306 mm x A50 mm |
| Svars: | 1,3 kg |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC Edition 16GB (90YV0LX0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































