Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 5070 GamingPro 12GB (NE75070019K9-GB2050A)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2.325 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 GamingPro 12GB (NE75070019K9-GB2050A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Palit RTX5070 12GB GDDR7/ NE75070019K9-GB2050A videokarte NE75070019K9-GB2050A

620,99€
620,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PALIT Vaizdo plokštė NVIDIA GeForce RTX 5070 GAMING PRO 12GB GDDR7 192bit NE75070019K9-GB2050A

667,79€
672,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Palit GeForce RTX 5070 GAMING PRO 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI ( NE75070019K9 GB2050A 525172 ) video karte NE75070019K9-GB2050A

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.325 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.512 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P127,10 mm x G331,90 mm x A60 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6.144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5070 GamingPro 12GB (NE75070019K9-GB2050A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































