Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M10-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M10-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 | 90YV0M10-M0NA00 | 4711387837825 | VGAASUNVD0909

642,70€
642,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 90YV0M10-M0NA00

652,39€
652,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 OC 12GB PRIME-RTX5070-O12G DDR7 Grafikkarte, 1xHDMI, 3xDP | 90YV0M10-M0NA00 | 4711387837825 | VGAASUNVD0909

654,60€
654,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė ASUS GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 OC PCIe 5.0 90YV0M10-M0NA00

665,50€
670,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 ( 90YV0M10 M0NA00 PRIME-RTX5070-O12G ) video karte 90YV0M10-M0NA00

685,00€
685,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5070 Prime OC 12GB GDDR7 192bit videokarte 90YV0M10-M0NA00

687,99€
687,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB OC | 90YV0M10-M0NA00 | 4711387837825 | VGAASUNVD0909

688,19€
688,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 PRIME-RTX5070-O12G

689,76€
689,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition 90YV0M10-M0NA00

699,90€
699,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -RTX5070-O12G GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit 7680 x 4320 pixels PCI Express 5.0 4711387837825 (4711387837825) ( JOINEDIT88606548 )

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Videokarte NVIDIA GeForce PRIME OC RTX5070 12GB GDDR7 | 90YV0M10-M0NA00 | 4711387837825 | VGAASUNVD0909

742,00€
748,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Asus PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0|90YV0M10-M0NA00

762,75€
762,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics Card ASUS NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 PRIME-RTX5070-O12G
763,89€
766,79€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
ASUS Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 90YV0M10-M0NA00

769,30€
769,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|PRIME-RTX5070-O12G|PRIME-RTX5070-O12G

771,28€
771,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX5070 OC 12GB/192-bit GDDR7 HDMI 3xDP | 90YV0M10-M0NA00 | 4711387837825

785,80€
785,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB OC 90YV0M10-M0NA00

815,39€
815,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|PRIME-RTX5070-O12G

850,50€
853,00€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 90YV0M10-M0NA00

921,97€
924,47€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|PRIME-RTX5070-O12G

953,54€
956,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Datoru piederumi Asus ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB OC 90YV0M10-M0NA00

977,68€
980,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G306 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M10-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































