Ilustrācija var atšķirties
PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 XT Special Edition 16GB (RX9070XT 16G-E/OC/BP)
Ražotājs: PowerColor
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2 460 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 XT Special Edition 16GB (RX9070XT 16G-E/OC/BP)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PowerColor
Populāri produkti
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 XT OC Special Edition Grafikkarte, 16384 MB GDDR6 | RX9070XT 16G-E/OC/BP | 4713436176046

1 029,35€
1 029,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Powercolor Karta graficzna POWERCOLOR Red Devil Radeon RX 9070 XT Special Edition 16GB GDDR6 (RX9070XT 16G-E/OC/BP)

1 077,15€
1 077,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Radeon RX9070 XT Red Devil Backplate SE 16GB GDDR6 256bit videokarte RX9070XT 16G-E/OC/BP

1 112,99€
1 112,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PowerColor Red Devil RX9070XT 16G OC SE graphics card RX9070XT 16G-E/OC/BP

1 254,38€
1 259,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 330 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 460 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3 060 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P132 mm x G340 mm x A69 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 XT Special Edition 16GB (RX9070XT 16G-E/OC/BP)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no PowerColor
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Powerline Adapter KitPowerslide skrituļslidasPoļu Mēbeles SekcijasPpr Cauruļu LodāmursPredator monitorsPremium klases suņu barībaPremium wokPretcelulīta Masāžas IerīcePriekšnama SkapjiProcesors i7Radeon Rx 6700 XtRX 6500 XTRX 7900 XTRX 6900 XTRX 5500 XTRX 5600 XTRX6600 XTRx6700xtRx 6800xtRadeon 6700 XT

































