Ilustrācija var atšķirties
XFX Speedster MERC 310 Radeon RX 7900 XT 20GB (RX-79TMERCU9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 7900 XT
- GPU takts frekvence: 1 775 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 20 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster MERC 310 Radeon RX 7900 XT 20GB (RX-79TMERCU9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XT Speedster MERC 310 20GB GDDR6 (RX-79TMERCU9)

835,59€
835,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX SPEEDSTER MERC 310 AMD Radeon™ RX 7900 XT 20GB GDDR6 320-bit HDMI 3x DP RX-79TMERCU9

869,00€
876,00€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
XFX RX-79TMERCU9 RX-79TMERCU9

1 002,29€
1 002,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD XFX RX-79TMERCU9 Radeon RX 7900 XT 20 GB GDDR6 PCIe 4.0

1 154,67€
1 159,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Grafiskā karte XFX Radeon RX 7900 XT Speedster MERC 310 20GB GDDR6 (RX-79TMERCU9) | RX-79TMERCU9 | 840191500671 | RX-79TMERCU9

1 176,60€
1 176,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX 7900 XT Speedster MERC 310 20GB GDDR6 320bit videokarte RX-79TMERCU9

1 228,99€
1 228,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 20 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 320 Bit |
| Maks. patēriņš: | 315 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 775 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 535 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P128 mm x G344 mm x A55 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 5 376 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster MERC 310 Radeon RX 7900 XT 20GB (RX-79TMERCU9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































