Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual Radeon RX 7700 XT OC 12GB (90YV0JZ0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 7700 XT
- GPU takts frekvence: 2.226 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.250 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual Radeon RX 7700 XT OC 12GB (90YV0JZ0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
RX 7700 XT 12GB ASUS Dual Radeon OC GDDR6 | 90YV0JZ0-M0NA00 | 4711387430323

613,10€
613,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual Radeon RX 7700 XT OC Edition ( 90YV0JZ0 M0NA00 DUAL-RX7700XT-O12G ) video karte 90YV0JZ0-M0NA00

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD ASUS RX 7700 XT 12GB GDDR6 PCIe 4.0 90YV0JZ0-M0NA00

647,58€
652,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vaizdo plokštė AMD ASUS RX 7700 XT 12GB GDDR6 PCIe 4.0 | 90YV0JZ0-M0NA00 | 4711387430323 | 138917

656,65€
656,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Dual OC 12GB GDDR6 192bit videokarte 90YV0JZ0-M0NA00

678,99€
678,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS 12GB D6 RX 7700 XT DUAL OC 90YV0JZ0-M0NA00

741,20€
741,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.250 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 18.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 245 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED (zils/violets) |
| GPU: | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.226 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.599 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P133,90 mm x G279,90 mm x A49,30 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3.456 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual Radeon RX 7700 XT OC 12GB (90YV0JZ0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































