Ilustrācija var atšķirties
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition 16GB (RX-97QICKBB9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070
- GPU takts frekvence: 1 440 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition 16GB (RX-97QICKBB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics card. XFX QuickSilver RX 9070 OC Gaming E 16G | RX-97QICKBB9 | 0840191502699 | 2E20-1EU

618,05€
618,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX 9070 OC Gaming QuickSilver 16GB GDDR6 HDMI | RX-97QICKBB9 | 0840191502699

618,95€
618,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX QuickSilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 ( RX 97QICKBB9 ) video karte RX-97QICKBB9

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė XFX Radeon RX 9070 97QICKBB9 16GB GDDR6 256bit | 97QICKBB9 | 840191502699 | RX-97QICKBB9

648,85€
648,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX QuickSilver RX 9070 OC Gaming E 16G | RX-97QICKBB9 | 840191502699

662,85€
662,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Karta graficzna XFX Quicksilver Radeon RX 9070 OC Gaming 16GB GDDR6 (RX-97QICKBB9)

665,88€
665,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė XFX Radeon RX 9070 97QICKBB9 16GB GDDR6 256bit

681,39€
686,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Radeon RX 9070 Quicksilver OC Gaming 16GB GDDR6 256bit videokarte RX-97QICKBB9

682,18€
682,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition Grafikkarte, 16384 MB GDDR6 | GCXF-175 | 0840191502699 | RX-97QICKBB9

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-97QICKBB9 RX-97QICKBB9

737,50€
737,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX QuickSilver RX 9070 OC Gaming E 16G 97QICKBB9

752,40€
752,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX QuickSilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 97QICKBB9 (0840191502699) ( JOINEDIT71589953 ) video karte

755,00€
755,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX QuickSilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 | 97QICKBB9 | 0840191502699 | WLONONWCRJGC8

755,79€
755,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte XFX Quicksilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition 16 GB

837,00€
837,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX QuickSilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 97QICKBB9

1 018,40€
1 020,90€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 440 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 700 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G355 mm x A74 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 OC Gaming Edition 16GB (RX-97QICKBB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









































