Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime GeForce RTX 5050 OC 8GB (90YV0N70-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5050
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5050 OC 8GB (90YV0N70-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 90YV0N70-M0NA00

314,20€
314,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 PRIME-RTX5050-O8G

315,41€
315,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 5050 PRIME OC 8GB DLSS 4 | 90YV0N70-M0NA00 | 4711636177382 | VGAASUNVD0936

316,15€
316,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0N70-M0NA00

319,92€
319,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0N70-M0NA00

321,99€
328,99€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
ASUS GeForce RTX 5050 PRIME OC 8GB DLSS 4 | 90YV0N70-M0NA00 | 4711636177382 | VGAASUNVD0936

322,10€
322,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0|90YV0N70-M0NA00

327,84€
327,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 ( 90YV0N70 M0NA00 PRIME-RTX5050-O8G ) video karte 90YV0N70-M0NA00

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC versija | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express 5.0

335,09€
335,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime GeForce RTX 5050 8G OC Edition - 8GB GDDR6 HDMI 3x DP 90YV0N70-M0NA00 (4711636177382) ( JOINEDIT89357288 ) video karte

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 PRIME-RTX5050-O8G

340,03€
345,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus GeForce RTX 5050 PRIME OC 8GB GDDR6 128bit videokarte 90YV0N70-M0NA00

340,49€
340,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 | 90YV0N70-M0NA00 | 4711636177382 | VGAASUNVD0936

343,97€
343,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 | 90YV0N70-M0NA00 | 4711636177382 | VGAASUNVD0936

345,00€
351,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Unknown ASUS GeForce RTX 5050 PRIME OC 8GB DLSS 4 | PRIME-RTX5050-O8G | 4711636177382 | GR-GFP-ASU-0816

354,72€
354,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0N70-M0NA00

357,18€
357,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas karte - ASUS - PRIME RTX 5050 O8G - 8 GB GDDR6 - 2560 CUDA kodoli - 7680 x 4320 pikseļi 90YV0N70-M0NA00

376,39€
376,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition 90YV0N70-M0NA00

380,10€
380,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0N70-M0NA00

393,70€
396,20€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus PRIME GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition 90YV0N70-M0NA00

423,20€
425,70€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
ASUS GeForce RTX 5050 PRIME OC 8GB DLSS 4 ( PRIME RTX5050 O8G ) video karte PRIME-RTX5050-O8G

345,00€
345,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime GeForce RTX 5050 OC Edition 8192 MB GDDR6 4711636177382 (4711636177382) ( JOINEDIT88602424 )

355,00€
355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 90YV0N70-M0NA00

454,29€
456,79€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 707 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G268,3 mm x A50 mm |
| Svars: | 766 g |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5050 OC 8GB (90YV0N70-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












































