Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime Radeon RX 9070 OC 16GB (90YV0LI1-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070
- GPU takts frekvence: 1 330 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime Radeon RX 9070 OC 16GB (90YV0LI1-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS Radeon RX 9070 PRIME 16GB OC | PRIME-RX9070-O16G | 4711387829592

590,55€
590,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME Radeon RX 9070 OC PRIME-RX9070-O16G 16GB DDR6 Grafikkarte, HDMI/DP | PRIME-RX9070-O16G | 4711387829592

601,95€
601,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime RX9070 O16G AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 90YV0LI1-M0NA00

628,78€
628,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime RX9070 O16G AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 videokarte 90YV0LI1-M0NA00

632,99€
632,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -RX9070-O16G AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 PRIME-RX9070-O16G

664,79€
664,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9070 Grafiskā karte 16GB GDDR6 (90YV0LI1-M0NA00)

669,95€
669,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9070 Grafiskā karte 16GB GDDR6 | 90YV0LI1-M0NA00 | 4711387829592

670,00€
676,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Videokarte ASUS Prime Radeon RX 9070 OC Edition 16GB GDDR6 | PRIME-RX9070-O16G | 4711387829592 | KGASUA907578002

673,05€
673,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime RX9070 O16G AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 ( 90YV0LI1 M0NA00 PRIME-RX9070-O16G ) video karte 90YV0LI1-M0NA00

675,00€
675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Asus RX9070 16GB Prime-O16G 4711387829592 (4711387829592) ( JOINEDIT88608143 )

675,00€
675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD ASUS Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 PCIe 5.0 90YV0LI1-M0NA00

676,62€
681,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Videokarte ASUS Prime Radeon RX 9070 OC Edition 16GB GDDR6 90YV0LI1-M0NA00

711,73€
711,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9070 Grafiskā karte 16GB GDDR6

839,33€
841,83€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS Prime RX9070 O16G AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 90YV0LI1-M0NA00

846,77€
849,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte Grafikas karte - ASUS - PRIME-RX9070-O16G 90YV0LI1-M0NA00

879,00€
879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 330 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 520 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P130 mm x G312 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime Radeon RX 9070 OC 16GB (90YV0LI1-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









































