Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card ( GV N506TGAMING OC 16GD GV-N506TGAMING OC-16GD 1.0 GV-N506TGAMING OC-16GD 1.0 ) video karte

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB GDDR7 DLSS4 (GV-N506TGAMING OC-16GD) | GV-N506TGAMING OC-16GD 1.0 | 4719331356026 | 1003342307

664,25€
664,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB GDDR7 128bit videokarte GV-N506TGAMING OC-16GD

670,49€
670,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB GV-N506TGAMING OC-16GD 1.0

682,01€
687,00€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 128 bit PCIE 5.0 16x GPU 2647 MHz Triple slot Heatpipe 1xHDMI 3xDisplayPort N506TGAMINGOC-16GD1.0 GV-N506TGAMING OC-16GD 1.0

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 647 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P119 mm x G281 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































