Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Aero OC 12GB (GV-N5070AERO OC-12GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Aero OC 12GB (GV-N5070AERO OC-12GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
GIGABYTE GeForce RTX 5070 AERO OC 12G Grafikkarte HDMI/DP | 4719331355852 | 4719331355852

660,60€
660,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5070AERO OC-12GD

699,48€
699,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12GB DLSS 4 | GV-N5070AERO OC-12GD | 4719331355852

700,10€
700,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5070AERO OC-12GD

704,00€
711,00€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
GIGABYTE GeForce RTX 5070 AERO OC 12GB|GV-N5070AERO OC-12GD

716,79€
716,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12G NVIDIA 12 GB GDDR7 GV-N5070AERO OC-12GD

727,83€
727,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB 4719331355852 ( GV N5070AERO OC 12GD ) video karte GV-N5070AERO OC-12GD

730,00€
730,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports skaits 1 | PCI-E 5.0

737,35€
737,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RTX5070 12GB GDDR7/GV-N5070AERO OC-12GD GIGABYTE GV-N5070AERO OC-12GD

741,00€
741,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 Aero OC 12GB GDDR7 192bit videokarte GV-N5070AERO OC-12GD

741,03€
741,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Graphics card GeForce RTX 5070 AERO OC 12GB G DDR7 192bit HDMI/3DP | GV-N5070AERO OC-12GD | 4719331355852 | KGGBAN507488001

756,59€
756,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA GIGABYTE GV-N5070AERO OC-12GD 12GB GDDR7 192bit PCIE 5.0

757,60€
762,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5070 Grafiskā karte 12GB GDDR7 (GV-N5070AERO-OC-12GD)

778,95€
778,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2625 MHz|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|GV-N5070AEROOC-12GD GV-N5070AERO OC-12GD

779,29€
779,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 Grafiskā karte 12GB GDDR7 | GV-N5070AERO-OC-12GD | 4719331355852

780,00€
786,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Gigabyte GeForce RTX 5070 Graphics card 12GB GDDR7 GV-N5070AERO-OC-12GD

813,16€
813,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Gigabaits GeForce RTX 5070 AERO OC 12G 5,0 GV-N5070AERO OC-12GD

831,07€
831,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5070AERO OC-12GD

852,18€
854,68€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE GeForce RTX 5070 AERO OC 12GB GV-N5070AERO OC-12GD

933,32€
935,82€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte Grafisk karte - GIGABYTE - GeForce RTX 5070 AERO OC - 12 GB GDDR7 - 192 biti - PCI-E 5.0

964,00€
964,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12G GV-N5070AERO OC-12GD

940,68€
943,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte GeForce RTX 5070 Grafiskā karte 12GB GDDR7

1 033,43€
1 035,93€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics card Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12 GB GDDR7 GV-N5070AERO OC-12GD

1 047,54€
1 050,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P130 mm x G324 mm x A56 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Aero OC 12GB (GV-N5070AERO OC-12GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































