Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5070 ARGB Epic-X RGB Overclocked Triple Fan 12GB (VCG507012TFXXPB1-O)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 ARGB Epic-X RGB Overclocked Triple Fan 12GB (VCG507012TFXXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Pny Technologies PNY GeForce RTX 5070 EPIC-X RGB OC NVIDIA 12 GB GDDR7 VCG507012TFXXPB1-O

608,71€
608,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA PNY GeForce RTX 5070 VCG507012TFXXPB1-O 12 GB GDDR7 PCIe 5.0

635,82€
640,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PNY GeForce RTX5070 OC ARGB 3F 12GB 192-bit 672GB/s VCG507012TFXXPB1-O

636,14€
636,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card PNY VCG507012TFXXPB1-O 12 GB | VCG507012TFXXPB1-O | 4718006457358

644,60€
644,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 ARGB OC (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | VCG507012TFXXPB1-O | 4718006457358

657,05€
657,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 EPIC-X RGB OC NVIDIA 12 GB GDDR7 ( VCG507012TFXXPB1 O ) video karte VCG507012TFXXPB1-O

700,00€
700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GEFORCE RTX 5070 12GB ARGB OC TRIPLE VENTILATORU DATORA GRAFISKĀ KARTE | VCG507012TFXXPB1-O | 751492794440 | CN41185

704,75€
704,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX5070 OC ARGB 3F 12GB 192-bit 672GB/s VCG507012TFXXPB1-O

715,52€
715,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 ARGB Epic-X RGB OC 12GB GDDR7 192bit videokarte VCG507012TFXXPB1-O

715,99€
715,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY GeForce RTX 5070 EPIC-X RGB OC NVIDIA 12 GB GDDR7 VCG507012TFXXPB1-O

733,60€
733,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX5070 OC ARGB 3F 12GB 192-bit 672GB/s | VCG507012TFXXPB1-O | 4718006457358

767,76€
767,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G299,5 mm x A48 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 ARGB Epic-X RGB Overclocked Triple Fan 12GB (VCG507012TFXXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































