Ilustrācija var atšķirties
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0LZ0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0LZ0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS GeForce RTX 5070 TUF GAMING OC 12GB DLSS 4 | 90YV0LZ0-M0NA00 | 4711387849071 | 2E07-A3S

746,20€
746,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS TUF-RTX5070-O12G-GAMING GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 PCIe 5.0 | 90YV0LZ0-M0NA00 | 4711387849071

747,65€
747,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF-RTX5070-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 ( 90YV0LZ0 M0NA00 TUF-RTX5070-O12G-GAMING ) video karte 90YV0LZ0-M0NA00

755,00€
755,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5070 TUF Gaming OC 12GB GDDR7 192bit videokarte 90YV0LZ0-M0NA00

777,99€
777,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming TUF-RTX5070-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 90YV0LZ0-M0NA00

783,94€
783,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 2 | PCI Express 5.0|90YV0LZ0-M0NA00

831,06€
831,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming TUF-RTX5070-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7

843,32€
843,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB OC | 90YV0LZ0-M0NA00 | 4711387849071

855,95€
855,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF-RTX5070-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 90YV0LZ0-M0NA00

856,00€
856,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas karte - Asus - TUF Gaming GeForce RTX 5070 - 12 Go GDDR7 - PCIe 5.0 - HDMI, DisplayPort

876,04€
876,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB OC 90YV0LZ0-M0NA00

877,86€
877,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asustek ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB - OC Edition - graphics card - GeForce RTX 5070 - 12 GB 4711387849071 (4711387849071) ( JOINEDIT88846098 )

900,00€
900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 | TUF-RTX5070-O12G-GAMING | 4711387849071 | GR-GFP-ASU-0745

910,79€
910,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Datoru piederumi Asus ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB OC | 90YV0LZ0-M0NA00 | 4711387849071

932,00€
938,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Datoru piederumi Asus ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB OC 90YV0LZ0-M0NA00

1 062,38€
1 064,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G329 mm x A62,5 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0LZ0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































