Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Astral LC GeForce RTX 5090 OC 32GB (90YV0LW2-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2 017 MHz
- GPU dzesēšana: Ūdens dzesēšana
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral LC GeForce RTX 5090 OC 32GB (90YV0LW2-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus ROG Astral LC GeForce RTX 5090 OC 32 GB graphics card 90YV0LW2-M0NA00

4 164,83€
4 164,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asustek VGA Asus RTX5090 32GB ROG-ASTRAL LC O32G Gaming 4711387920817 (4711387920817) ( JOINEDIT88605433 )

4 845,00€
4 845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS ROG LC-RTX5090-O32G-GAMING 32 GB GDDR7 PCIe 5.0 90YV0LW2-M0NA00

5 225,57€
5 230,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS ROG Astral LC GeForce RTX 5090 OC 32 GB graphics card 90YV0LW2-M0NA00

5 981,65€
5 984,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS ROG Astral - -LC-RTX5090-O32G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5090 32 GB GDDR7 90YV0LW2-M0NA00

6 078,90€
6 078,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 017 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 610 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ūdens dzesēšana |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P153,7 mm x G288,5 mm x A48 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21 760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral LC GeForce RTX 5090 OC 32GB (90YV0LW2-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































