Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5070 Ti Inspire 3X OC 16GB (V531-245R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2.300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ti Inspire 3X OC 16GB (V531-245R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MSI GEFORCE RTX 5070 TI 16G INSPIRE 3X OC GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 HDMI ports 1 PCI Express Gen 5 ( 4711377317160 GeForce RTX 5070 Ti 16G INSPIRE 3X OC V531-245R ) video karte

1 190,00€
1 190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ti INSPIRE 3X OC 16GB GDDR7 256bit videokarte V531-245R

1 198,36€
1 198,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GEFORCE RTX 5070 TI 16G INSPIRE 3X OC graphics card NVIDIA 16 GB GDDR7

1 201,86€
1 206,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2.300 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.497 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P112 mm x G288 mm x A50 mm |
| Svars: | 904 g |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ti Inspire 3X OC 16GB (V531-245R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































