Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB (NED307T019P2-1047G)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU takts frekvence: 1.575 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6X
- Atmiņas takts frekvence: 1.188 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.7 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB (NED307T019P2-1047G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB GDDR6X (NED307T019P2-1047G) | NED307T019P2-1047G | 4710562242720

844,95€
844,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB GDDR6X (NED307T019P2-1047G) | NED307T019P2-1047G | 4710562242720

856,65€
856,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Karta graficzna Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB GDDR6X (NED307T019P2-1047G)

865,89€
865,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB GDDR6X 256bit videokarte NED307T019P2-1047G

912,58€
912,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB GDDR6X (NED307T019P2-1047G) NED307T019P2-1047G

925,20€
925,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB GDDR6X (NED307T019P2-1047G) ( NED307T019P2 1047G 4710562242720 ) video karte

960,00€
960,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB GDDR6X (NED307T019P2-1047G) NED307T019P2-1047G

961,60€
961,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock (LHR)

1 289,00€
1 289,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6X |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.188 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 19.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 310 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU takts frekvence: | 1.575 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 1.770 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P136 mm x G304 mm x A60 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6.144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8GB (NED307T019P2-1047G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































