Ilustrācija var atšķirties
XFX Speedster MERC 310 Radeon RX 7900 XTX Black Edition 24GB (RX-79XMERCB9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 7900 XTX
- GPU takts frekvence: 1 855 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 24 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster MERC 310 Radeon RX 7900 XTX Black Edition 24GB (RX-79XMERCB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Speedster MERC310 Radeon RX 7900 XTX Black Edition Gaming Grafikkarte 24GB GDDR6 | RX-79XMERCB9 | 0840191500640

965,00€
965,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX MERC 310 AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6 | RX-79XMERCB9 | 0840191500640 | 2E20-1EG

972,70€
972,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX SPEEDSTER MERC 310 RX 7900 XTX ( RX 79XMERCB9 ) video karte RX-79XMERCB9

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster MERC 310 Black Edition 24GB GDDR6 (RX-79XMERCB9)

1 016,44€
1 016,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD XFX RX-79XMERCB9 Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 PCIe 4.0

1 066,47€
1 071,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX RX-79XMERCB9 RX-79XMERCB9

1 084,73€
1 084,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster MERC 310 Black 24GB GDDR6 384bit videokarte RX-79XMERCB9

1 100,96€
1 100,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Speedster MERC310 Radeon RX 7900 XTX Black Schwarz Edition (RX-79XMERCB9) (RX79XMERCB9)

1 481,45€
1 483,95€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 24 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 384 Bit |
| Maks. patēriņš: | 355 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 855 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 615 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P128 mm x G344 mm x A57 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster MERC 310 Radeon RX 7900 XTX Black Edition 24GB (RX-79XMERCB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































