Ilustrācija var atšķirties
XFX Speedster QICK 308 Radeon RX 7600 Black Edition 8GB (RX-76PQICKBY)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: AMD Radeon RX 7600
- GPU takts frekvence: 1 875 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 250 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster QICK 308 Radeon RX 7600 Black Edition 8GB (RX-76PQICKBY)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Karta graficzna XFX Speedster QICK 308 Radeon RX 7600 8GB GDDR6 (RX-76PQICKBY) RX76PQICKBY

339,76€
339,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD XFX RX-76PQICKBY Radeon RX 7600 8GB GDDR6 PCIe 4.0

340,28€
345,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 250 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 18 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 165 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | bez apgaismojuma |
| GPU: | AMD Radeon RX 7600 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 875 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 755 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P114 mm x G274 mm x A50 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster QICK 308 Radeon RX 7600 Black Edition 8GB (RX-76PQICKBY)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































