Ilustrācija var atšķirties
Gainward GeForce RTX 5070 Python III 12GB (5110)
Ražotājs: Gainward
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2.352 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5070 Python III 12GB (5110)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gainward
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gainward GeForce RTX 5070 Python III (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | NE75070019K9-GB2050T | 4710562245110 | 84718000

635,80€
635,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA Gainward RTX 5070 Python III 12GB GDDR7 3 ventiliatoriai 527073

656,72€
661,71€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gainward RTX5070 Python III 12GB GDDR7 HDMI 3xDP ( NE75070019K9 GB2050T 4710562245110 527073 ) video karte NE75070019K9-GB2050T

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5070 12GB Gainward Python III GDDR7 3 Fan | NE75070019K9-GB2050T | 4710562245110

672,10€
672,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward RTX 5070 12GB Gainward Python III GDDR7 3 Fan NE75070019K9-GB2050T

673,93€
673,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gainward RTX 5070 12GB Gainward Python III GDDR7 3 Fan NE75070019K9-GB2050T

750,13€
750,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Python III NVIDIA 12 GB GDDR7 | 527073 | 4710562245110 | WLONONWCRJG05

753,46€
753,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Python III (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) NE75070019K9-GB2050T

765,40€
765,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gainward GeForce RTX 5070 Pyth

846,00€
846,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Python III NVIDIA 12 GB GDDR7 527073

1 014,63€
1 017,13€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.352 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.512 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P116,50 mm x G291,90 mm x A41,30 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6.144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5070 Python III 12GB (5110)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gainward
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gaisa Apkures KatliGaisa AromatizētājiGaisa AtsvaidzinātājiGaisa Attīrītāji JonizatoriGaisa Attīrītājs MitrinātājsGaisa Attīrītājs no PutekļiemGaisa Attīrītājs un SausinātājsGaisa kompresoru piederumiGaisa termometriGalaxy S23 256GbGeforce Rtx 3060Python vadsRTX 7900Rtx 20704090 RtxGeforce 1050 TiRtx 3080 TiNvidia Geforce Gtx 1650Sony A7IIIRtx 4090 24Gb






































