Ilustrācija var atšķirties
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC Edition 16GB (90YV0M30-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC Edition 16GB (90YV0M30-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | GDDR7 | HDMI ports quantity 2 | PCI Express 5.0 | 90YV0M30-M0NA00 | 4711387856673 | VGAASUNVD0900

1 504,05€
1 504,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS TUF Gaming RTX 5080 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 | 90YV0M30-M0NA00 | 4711387856673 | VGAASUNVD0900

1 522,60€
1 522,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS TUF Gaming RTX 5080 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 TUF-RTX5080-O16G-GAMING

1 548,99€
1 553,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5080-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 ( 90YV0M30 M0NA00 TUF-RTX5080-O16G-GAMING ) video karte 90YV0M30-M0NA00

1 550,00€
1 550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ASUS TUF RTX 5080 O16G GAMING 2xHDMI 90YV0M30-M0NA00

1 553,07€
1 553,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming TUF-RTX5080-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7

1 589,23€
1 589,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5080 TUF Gaming OC 16GB GDDR7 256bit videokarte 90YV0M30-M0NA00

1 593,86€
1 593,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF RTX 5080 O16G GAMING 2xHDMI | 90YV0M30-M0NA00 | 4711387856673 | VGAASUNVD0900

1 597,23€
1 597,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | GDDR7 | HDMI ports quantity 2 | PCI Express 5.0|90YV0M30-M0NA00

1 622,28€
1 622,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics Card ASUS NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 TUF-RTX5080-O16G-GAMING
1 624,27€
1 627,17€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5080-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 90YV0M30-M0NA00

1 626,70€
1 626,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF RTX 5080 O16G GAMING 2xHDMI 90YV0M30-M0NA00

1 640,40€
1 640,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|3xDisplayPort|TUF-RTX5080-O16G-GAMING|TUF-RTX5080-O16G-GAMING

1 642,87€
1 642,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF RTX5080 OC GAMING 16GB/256-bit GDDR7 2xHDMI 3xDP videokarte | 90YV0M30-M0NA00 | 4711387856673

1 659,90€
1 659,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|3xDisplayPort|TUF-RTX5080-O16G-GAMING | TUF-RTX5080-O16G-GAMING | 4711387856673

1 694,00€
1 700,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
VGA Asus RTX5080 16GB TUF O16G-Gaming 4711387856673 (4711387856673) ( JOINEDIT88608956 )

1 735,00€
1 735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|3xDisplayPort|TUF-RTX5080-O16G-GAMING

1 803,82€
1 806,32€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS TUF RTX 5080 O16G GAMING 2xHDMI 90YV0M30-M0NA00

1 822,99€
1 825,49€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition 90YV0M30-M0NA00

2 011,00€
2 011,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Datoru piederumi Asus ASUS TUF RTX 5080 O16G GAMING 2xHDMI 90YV0M30-M0NA00

1 932,07€
1 934,57€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|3xDisplayPort|TUF-RTX5080-O16G-GAMING

2 006,39€
2 008,89€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 graphics card 90YV0M30-M0NA00

2 148,44€
2 150,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 300 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P146 mm x G348 mm x A72 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC Edition 16GB (90YV0M30-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































