Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Windforce 16GB (GV-N506TWF2-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- GPU takts frekvence: 2.407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
- Savienojumi: DisplayPort, HDMI izeja
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Windforce 16GB (GV-N506TWF2-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte Karta graficzna geforce rtx 5060 ti windforce 16g 128bit gddr7 hdmi/3dp GV-N506TWF2-16GD

500,35€
500,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Karta graficzna gv-n506twf2-16gd

519,44€
519,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2.407 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G208 mm x A40 mm |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Windforce 16GB (GV-N506TWF2-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























