Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6GB (NE63050018JE-1070H)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
- GPU takts frekvence: 1 042 MHz
- GPU dzesēšana: Pasīvais dzesētājs
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6GB (NE63050018JE-1070H)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Videokarte Grafikas karte - PALIT - GeForce RTX 3050 KalmX OC - 6Go - Mini ITX - Pasīvais dzesēšana

449,81€
449,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 96 Bit |
| Maks. patēriņš: | 70 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 042 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1 470 MHz |
| GPU dzesēšana: | Pasīvais dzesētājs |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P137 mm x G166,3 mm x A38,3 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, DVI, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 304 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6GB (NE63050018JE-1070H)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























