Ilustrācija var atšķirties
Zotac Gaming GeForce RTX 5050 Solo 8GB (ZT-B50500G-10L)
Ražotājs: Zotac
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5050
- GPU takts frekvence: 2 317 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5050 Solo 8GB (ZT-B50500G-10L)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Zotac
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5050 Solo, 8192 MB GDDR6 | GCZT-297 | 8886307701589 | ZT-B50500G-10L

302,80€
302,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO NVIDIA 8 GB GDDR6 ( ZT B50500G 10L ) video karte ZT-B50500G-10L

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO NVIDIA 8 GB GDDR6 ZT-B50500G-10L

313,34€
318,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics card Zotac ZT-B50500G-10L 8 GB GDDR6 | ZT-B50500G-10L | 8886307701589

315,70€
315,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO NVIDIA 8 GB GDDR6 | ZT-B50500G-10L | 8886307701589 | ZT-B50500G-10L

319,40€
319,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GeForce RTX 5050 SOLO 8 GB GDDR6 128bit videokarte ZT-B50500G-10L

331,05€
331,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Zotac Gaming GeForce RTX 5050 Solo 8GB GDDR6 DLSS4 (ZT-B50500G-10L) ZT-B50500G-10L

344,50€
344,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO NVIDIA 8 GB GDDR6 | ZT-B50500G-10L | 8886307701589 | WLONONWCRPBEL

348,43€
348,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO NVIDIA 8 GB GDDR6 ZT-B50500G-10L (8886307701589) ( JOINEDIT90090915 ) video karte

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac Karta graficzna Zotac Gaming GeForce RTX 5050 Solo 8GB GDDR6 DLSS4 (ZT-B50500G-10L)

350,80€
350,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO NVIDIA 8 GB GDDR6 ZT-B50500G-10L

359,10€
359,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Zotac GeForce RTX 5050 Solo 8GB GDDR6

428,00€
428,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 317 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P111,2 mm x G164,5 mm x A36,4 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5050 Solo 8GB (ZT-B50500G-10L)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































